Oskaras
Koršunovas

Oskaras Koršunovas gimė 1969 m. kovo 6 d. Vilniuje. 1993 metais baigė Lietuvos muzikos akademiją (kurso vadovas Jonas Vaitkus), kur įgijo teatro režisieriaus bakalauro ir magistro diplomus. Dar būdamas studentas pagrindinėse Lietuvos, o vėliau ir užsienio scenose pristatė trilogiją „Ten būti čia“, „Senė“, „Labas Sonia Nauji Metai“ pagal XX amžiaus rusų avangardistų Daniilo Charmso ir Aleksandro Vvedenskio kūrybą. Jau tuo metu jaunas režisierius išsiskyrė neįprasta teatrine kalba. Nors pirmieji spektakliai, įskaitant ir Sigito Parulskio „P.S. Byla O.K.“ bei Bernardo-Marie Colteso „Roberto Zucco“, gimė po tuometinio Akademinio dramos teatro stogu, jau tuomet apie juos pradėta kalbėti kaip apie atskirą organizmą, teatrą teatre. Neišvengiamai gimstančio režisieriaus teatro pradžią „pranašavo“ ir tuometiniai teatro kritikai, straipsnius pavadindavę tiesiog „Oskaro Koršunovo teatras?“ Taip gimė teatras, kuriam vardas jau buvo suteiktas.

1998-ais metais, kartu su bendraminčiais, režisierius įkūrė nepriklausomą Oskaro Koršunovo teatrą, trumpinamą tiesiog OKT. Oskaras Koršunovas, padedamas kviestinių režisierių, sukūrė tvirtą repertuarą, apimantį tiek šiuolaikinės dramaturgijos, tiek klasikos pastatymus. Šiuo kūrybiniu laikotarpiu chrestomatiniu tapo režisieriaus credo statyti klasiką kaip šiuolaikinę dramaturgiją, įžvelgiant tai, kas aktualu šiandien, į šiuolaikinę dramaturgiją – kaip klasiką, artikuliuojant tai, kas universalu, kas nesensta. Režisieriaus nuomone, šiuolaikinis teatras privalo atspindėti šiandienybę, o kartais netgi aplenkti laiką, nuspėti ir perspėti. Remiantis šiais principais bei credo, pastatyti spektakliai, tapę tiek teatro repertuaro, tiek užsienio gastrolių atramomis: Marko Ravenhillo „Shopping and Fucking“, Williamo Shakespeare`o „Vasarvidžio nakties sapnas“ bei „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, Mariuso von Mayenburgo „Ugnies veidas“, Michailo Bulgakovo „Meistras ir Margarita“, Sofoklio „Oidipas karalius“, brolių Presniakovų „Vaidinant auką“ bei kiti pastatymai.

2008-ais pastatytas Williamo Shakespeare`o „Hamletas“ bei pats kūrybinis procesas jį bestatant pažymėjo naujo etapo Oskaro Koršunovo biografijoje pradžią. Režisierius atrado naują erdvę – OKT Studiją, bei pasuko laboratorinių ieškojimų kryptimi. Jau statant „Hamletą“ tiek režisieriui, tiek aktoriams buvo svarbiausia ne spektaklis, o pats procesas. Maksimo Gorkio „Dugne“ – absoliutus teatrinės laboratorijos pavyzdys, ne tik gimęs, bet ir toliau rodomas netradicinėje OKT Studijos erdvėje. Trilogiją 2014-aisiais užbaigė pastatymas pagal Antono Čechovo „Žuvėdrą“. Čia gimė ir „Miranda“ pagal Williamo Shakespeare`o pjesę „Audra“ bei kitus jo kūrinius, tik prieš pat premjerą persikėlusi į didesnę erdvę, taip pat Samuelio Becketto „Paskutinė Krepo juosta“, Sarah Kane „Apvalytieji“, Bertoldo Brechto „Vestuvės“, Ivano Vyrypaevo „Šokis Delhi“, Nikolajaus Gogolio „Pamišėlis“, Martino Crimpo „Pasikėsinimai į jos gyvenimą“, Lauros Sintijos Černiauskaitės „Liučė čiuožia“, Dmitrijaus Danilovo „Žmogus iš Podolsko“.

O. Koršunovas intensyviai kuria ne tik Lietuvos teatruose. Jo režisuoti spektakliai scenos šviesą išvydo garsiausiuose Europos teatruose, tokiuose kaip Oslo nacionalinis teatras (Norvegija), Stokholmo karališkasis dramos teatras (Švedija), Paryžiaus Comédie-Francaise teatras (Prancūzija), Sankt Peterburgo Aleksandros teatras (Rusija), Varšuvos „Teatr Dramatyczny“ (Lenkija), Atėnų teatras „Poreia“ (Graikija), Reikjaviko miesto teatras (Islandija), Orhuso miesto teatras (Danija).

1990-ais metais, tuomet dar režisūros studijų studentui įteiktas pagrindinis Edinburgo festivalio prizas tapo simboliška pradžią, atvedusia prie svarbiausių tarptautinių apdovanojimų. Garbingiausias jų – 2006-aisiais įteiktas teatro visuomenėje prestižiniu laikomas Europos naujosios teatro realybės prizas. 2009-aisiais Oskaras Koršunovas tapo Prancūzijos meno ir literatūros kavalieriaus ordino nešiotoju, o dar po metų jam įteiktas Vsevoldo Mejerholdo vardo apdovanojimas. 2013-aisiais O. Koršunovas pelnė Hedos vardo apdovanojimą, skirtą geriausiam metų režisieriui už „Pero Giunto“ pastatymą Oslo nacionaliniame teatre. 2015-aisiais režisieriui įteiktas Švedijos Karališkasis šiaurinės žvaigždės ordinas.

„Vasarvidžio nakties sapnas“, „Shopping and Fucking“, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, „Dugne“, „Miranda“ bei „Išvarymas“ – tai spektakliai, pelnę pagrindinį Auksinių scenos kryžių apdovanojimą už geriausią metų pastatymą. Trilogija pagal OBERIU tekstus buvo įvertinta apdovanojimu jaunojo teatro menininko kategorijoje. Nuo 2002-ųjų režisierius – Lietuvos nacionalinės meno ir kultūros premijos laureatas.

Gastrolių tarptautiniuose festivaliuose bei pastatymų ir projektų užsienio teatruose mastus galima apibrėžti tokiu geografiniu kvadratu: Jungtinės Amerikos Valstijos, Pietų Korėja, Australija, Argentina ir visa tai, kas sutelpa šio kvadrato ribose. Kiekvienais metais režisierius ir jo teatras pasirodo daugiau nei dešimtyje skirtingų scenų skirtinguose pasaulio kampeliuose. Čia galima prisiminti dar vieną režisieriaus bei teatro moto: tik būdami „ten“ galime išlikti ir „čia“. Garsiausi aplankyti festivaliai užsienyje - tai trys pasirodymai prestižinėje Venecijos bienalėje (Italija), aštuoni spektakliai pagrindinėje Avinjono festivalio (Prancūzija) scenoje, NET festivalis (Rusija), Zalcburgo festivalis (Austrija), taip pat dauguma kitų pagrindinių festivalių bei scenų visoje Europoje ir ne tik.

Režisierius Scenografas Režisierius Scenografas
Režisierius
Scenografas
Dramaturgas
Choreografas
Dramaturgas Choreografas Dramaturgas Choreografas

Režisuoti spektakliai:

2022Liudijimai pagal Ukrainos moterų pasakojimus, Lietuvos nacionalinis dramos teatras;

2021Miegantys pagal Marių Ivaškevičių, Lietuvos nacionalinis dramos teatras;

2021Dėdė Vania pagal Antoną Čechovą, teatras „Teatre Lliure“, festivalis „Temporada Alta“, Ispanija;

2021Otelas pagal Williamą Shakespeare'ą, OKT/Vilniaus miesto teatras, festivalis Theatrium, Lietuva;

2021Tarelkino mirtis pagal Aleksandr Suchov-Kobylin, teatras „Baltiskij Dom“, Rusija;

2020Remyga pagal Rimantą Kmitą, Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Lietuva;

2020Žuvėdra pagal Antoną Čechovą, Maskvos dailės teatras, Rusija;

2019Mūsų klasė pagal Tadeusz Slobodzianek, Klaipėdos dramos teatras, Lietuva.

2019Žmogus iš Podolsko pagal Dmitrijų Danilovą, OKT/Vilniaus miesto teatras, RAION, Lietuva;

2019Liučė čiuožia pagal Laurą Sintiją Černiauskaitę, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuva;

2018Rusiškas romanas pagal Marių Ivaškevičių, Lietuvos rusų dramos teatras, Lietuva;

2018Pasikėsinimai į jos gyvenimą pagal Martiną Crimpą, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuva;

2018Post Futurum Gintaro Sodeikos opera, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, Lietuva;

2018Pamišėlis pagal Nikolajų Gogolį, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuva;

2017Tartiufas pagal Moljerą, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Lietuva;

2017Apvalytieji pagal Sarah Kane, Oslo nacionalinis teatras, Norvegija;

2017Šokis Delhi pagal Ivan Vyrypaev, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuva;

2016Pašaliniams draudžiama pagal Gintarą Grajauską, Klaipėdos dramos teatras, Lietuva;

2016Eglė, žalčių karalienė pagal Elfriede Jelinek „Maldautojai“ bei Lietuvių mitologinės pasakos motyvais, OKT / Vilniaus miesto teatras, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Lietuva;

2016Vestuvės pagal Bertoldą Brechtą, OKT / Vilniaus miesto teatras, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuva;

2016Apvalytieji pagal Sarah Kane, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Lietuva;

2016Akis už akį pagal Williamą Shakespeare’ą, Varšuvos „Teatr Dramatyczny“, Lenkija;

2015Miranda pagal Williamą Shakespeare’ą, Atėnų teatras „Poreia“, Graikija;

2015Mūsų klasė pagal Tadeuszą Słobodzianeką, Oslo nacionalinis teatras, Norvegija;

2015Fidelijas Ludwigo van Beethoveno opera, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, Lietuva;

2015Kankinys pagal Marius von Mayenburgą, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Lietuva;

2015Jelizaveta Bam pagal Daniilą Charmsą, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Lietuva;

2014Vinter pagal Jon Fosse, Lukos „Teatro del Giglio“, Italija;

2014Išvarymas pagal Marių Ivaškevičių, Rygos „Dailes“ teatras, Latvija;

2013Prarastas laikas muzikinis spektaklis pagal Marcelį Proust’ą, festivalis „Gaida“, Lietuva;

2013Fidelijas Ludwigo von Beethoveno opera, Bergeno nacionalinė opera, Norvegija;

2013Žuvėdra pagal Antoną Čechovą, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuva;

2013Paskutinė Krepo juosta pagal Samuelį Beckettą, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuva;

2012Katedra pagal Justiną Marcinkevičių, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Lietuva;

2012Peras Giuntas pagal Henriką Ibseną, Oslo nacionalinis teatras, Norvegija;

2011Išvarymas pagal Marių Ivaškevičių, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Lietuva;

2011Miranda pagal Williamą Shakespeare’ą, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuva;

2011Tartiufas pagal Moljerą, Orhuso miesto teatras, Danija;

2010Audra pagal Williamą Shakespeare’ą, Reikjaviko miesto teatras, Islandija;

2010 Užsispyrėlės sutramdymas pagal Williamą Shakespeare’ą, Sankt Peterburgo Aleksandros teatras, Rusija;

2010Dugne pagal Maksimą Gorkį, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuva;

2010Sidabrinis ežeras pagal Kurto Weillio operą, Stokholmo teatras „Folkopera“, Švedija;

2009Dugne pagal Maksimą Gorkį, Oslo nacionalinis teatras, Norvegija;

2008Meilės eleksyras pagal Gaetano Donizetti, Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, Lietuva;

2008Hamletas pagal Williamą Shakespeare’ą, Premio Europa Salonikai / Stavangeris – Europos kultūros sostinė / OKT/Vilniaus miesto teatras, Graikija, Norvegija, Lietuva;

2008Tos akys pagal Jon Fosse, Stavangeris – Europos kultūros sostinė, Norvegija;

2007Užsispyrėlės sutramdymas pagal Williamą Shakespeare’ą, Comédie-Francaise, Prancūzija;

2007Kelias į Damaską pagal Augustą Strindbergą, Klaipėdos dramos teatras, Lietuva;

2006Wolfgango Amadėjaus MozartoUžburtoji fleita pagal J. E. Schikanederį ir Alessandro Baricco, Turino operos teatras, Italija;

2006Winter kamerinė opera pagal Jan Fosse, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuva;

2006Grimo opera pagal Birutę Mar, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuva;

2006Kelias į Damaską pagal Augustą Strindbergą, Oslo nacionalinis dramos teatras, Norvegija;

2005Vaidinant auką pagal Vladimirą ir Olegą Presniakovus, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuva;

2005Tarelkino mirtis pagal Aleksadrą Suchovą-Kobyliną, teatras „Et Cetera“, Rusija;

2005Miestas pagal Jevgenijų Griškovecą, kartu su režisieriumi Sauliumi Mykolaičiu, OKT/Vilniaus miesto teatras, Lietuva;

2004Cantio pagal Sharon Lynn Joyce ir Vykintą Baltaką, OKT / Miuncheno bienalė / Gaida, Lietuva, Vokietija;

2004Šaltas vaikas pagal Marius von Mayenburgą, Klaipėdos dramos teatras, Lietuva;

2003Vienatvė dviese pagal Sigitą Parulskį, OKT / festivalis „Les Boreales“, Lietuva, Prancūzija;

2003Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija pagal Williamą Shakespeare’ą, OKT, Lietuva;

2003Apvalytieji pagal Sarah Kane, Stockholmo karališkasis dramos teatras („Elverket“ scena), Švedija;

2003Žiema pagal Jon Fosse, Oslo nacionalinis dramos teatras / Torshovteatret, Norvegija;

2002Oidipas karalius pagal Sofoklį, OKT, Lietuva;

2002Geismas pagal Sarah Kane, kartu su režisieriumi Povilu Laurinkumi, OKT, Lietuva;

2001Parazitai pagal Marius von Mayenburgą, OKT, Lietuva;

2001Mes ne pyragai pagal Daniilo Charmso ir Aleksandro Vvedenskio kūrinius, Oslo nacionalinis teatras, Norvegija;

2001Klepsidros sanatorija pagal Bruno Schulz’o apsakymus, Varšuvos „Studio“ teatras, Lenkija;

2000Meistras ir Margarita pagal Michailo Bulgakovo romaną (inscenizacijos autorius Sigitas Parulskis), OKT, Lietuva;

2000Ugnies veidas pagal Marius von Mayenburgą, OKT, Lietuva;

2000Vienos nakties susitikimas, pagal Goraną Stefanofskį, Culture 2000 / THEOREM / Švedijos institutas, įvairios Europos šalys;

1999Vasarvidžio nakties sapnas pagal Williamą Shakespeare’ą, OKT, Lietuva;

1999Shopping and fucking pagal Marką Ravenhillą, OKT, Lietuva;

1998Coco pagal Bernard-Marie Koltes’ą, OKT / Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, Lietuva

1998Jelizaveta Bam pagal Daniilą Charmsą, Varšuvos „Studio“ teatras, Lenkija;

1998Roberto Zucco pagal Bernard-Marie Koltes’ą, Akademinis dramos teatras, Lietuva;

1997P.S. Byla OK pagal Sigito Parulskio pjesę, Akademinis dramos teatras, Lietuva;

1995OperaSkrajojantis olandas pagal Richardą Wagnerį, Lietuvos Nacionalinis operos ir baleto teatras, Lietuva;

1994Senė 2 pagal Danilą Charmsą, Akademinis dramos teatras, Lietuva;

1994Labas Sonia Nauji metai pagal Aleksandrą Vvedenskį, Akademinis dramos teatras, Lietuva;

1993Jelizaveta Bam pagal Daniilą Charmsą, Parchemo miesto teatras, Vokietija;

1992Senė pagal Daniilą Charmsą, Akademinis dramos teatras, Lietuva;

1990Ten būti čia pagal Aleksandrą Vvedenskį ir Daniilą Charmsą, Lietuvos muzikos akademija / Akademinis dramos teatras / Jaunimo teatras, Lietuva;

Skaitymai, inscenizacijos, edukaciniai-kūrybiniai seminarai:

2017kūrybinės dirbtuvės Sarah Kane „Apvalytieji“ tema, Turinas, Italija.

2017kūrybinės dirbtuvės „Eglės žalčių karalienės“ tema, Teatro di Roma, Roma, Italija;

2016kūrybinės dirbtuvės Williamo Shakespeare’o „Hamleto“ tema, Venecijos bienalė, Venecija, Italija;

2015kūrybinės dirbtuvės Tadeuszo Slobodzianeko „Mūsų klasės“ tema, Venecijos bienalė, Venecija, Italija;

2014kūrybinės dirbtuvės Antono Čechovo „Žuvėdros“ tema, Venecijos bienalė, Venecija, Italija;

2013kūrybinės dirbtuvės Williamo Shakespeare`o „Audros“ tema, Luka, Italija;

2011kūrybinės dirbtuvės Maksimo Gorkio „Dugne“ tema, Lečė, Italija;

2005„Liučė čiuožia“ pagal Laurą Sintiją Čiarniauskaitę, festivalis „ArtsLand“, Bostonas, JAV;

2004kūrybinės dirbtuvės „Bakakaj“ pagal Witoldą Gombrowicz’ių, festivalis „Konfrontacijos“, Liublinas, Lenkija;

2004Gintaro Grajausko pjesės inscenizacija dalyvaujant prancūzų aktoriams, Avinjono festivalis, Avinjonas, Prancūzija;

2003Oberiutų seminaras, Oslo menų akademija, Oslas, Norvegija;

2002multimedijos projektas „Dievas yra DJ“ pagal Falką Richterį, Galerija „Arka“, paroda „InfoBalt“, Vilnius, Lietuva;

2002Dalios Tamulevičiūtės studentų magistro darbas „Geismas“ pagal Sarah Kane, Lietuvos muzikos akademija, Vilnius, Lietuva;

2001kūrybinės dirbtuvės Marius von Mayenburgo „Šalto vaiko“ tema, Schaubuehne am Lehniner Platz teatras, Berlynas, Vokietija;

2001Antikinės kaukės seminaras, Prespas, Graikija;

2001Antikinio choro seminaras, Londono nacionalinis teatras, Londonas, Didžioji Britanija;

1999Jono Vaitkaus studentų magistro darbas „Vasarvidžio nakties sapnas“ pagal Williamą Shakespeare’ą, Lietuvos muzikos akademija, Vilnius, Lietuva;

1997Bernard-Marie Koltes’o seminaras, Nansi, Prancūzija;

1996Tomo Mano seminaras, Nida, Lietuva;

Apdovanojimai:

2015Švedijos Karališkasis šiaurinės žvaigždės ordinas.

2014festivalio „Baltic House“ kritikų bei publikos prizai spektakliams „Žuvėdra“ ir „Paskutinė Krepo juosta“, Sankt Peterburgas, Rusija;

2014festivalio KONTAKT prizai geriausiam režisieriui, kritikų prizas bei trečia festivalio premija, spektaklis „Žuvėdra“, Torunė, Lenkija;

2013Hedos vardo apdovanojimas geriausiam metų režisieriui už „Pero Giunto“ pastatymą, Oslas, Norvegija;

2013Tarptautinio mažosios scenos festivalio prizas geriausiam režisieriui ir pagrindinis festivalio prizas už geriausią spektaklį „Miranda“, Rijeka, Kroatija;

2012Kultūros ministerijos garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“, Vilnius, Lietuva;

2012Dalios Tamulevičiūtės vardo teatrų festivalio pagrindinis prizas už spektaklio „Dugne“ režisūrą, Varėna, Lietuva;

2012Auksinis scenos kryžius geriausiam metų režisieriui už spektaklius „Išvarymas“ ir „Miranda“, Vilnius, Lietuva;

2011Auksinis scenos kryžius geriausiam metų režisieriui už spektaklį „Dugne“, Vilnius, Lietuva;

2010Vsevoldo Mejerholdo vardo prizas, Maskva, Rusija;

2009Boriso Dauguviečio premija už novatoriškus ir originalius teatro meno sprendimus statant Williamo Shakespeare`o „Hamletą“, Vilnius, Lietuva;

2009Prancūzijos Meno ir literatūros kavalieriaus ordinas;

2007LRT metų šviesuolio apdovanojimas „Už Lietuvos kultūros nešimą į pasaulį. Už jaunuosius kultūros ambasadorius“, Vilnius, Lietuva;

2006Lenkijos preziento Auksinis padėkos kryžius už nuopelnus plėtojant Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą, Vilnius, Lietuva;

2006prestižinis Europos teatro sąjungos Naujosios teatro realybės prizas, Turinas, Italija;

2004Šv. Kristoforo apdovanojimas už nuopelnus Vilniaus miesto kultūrai, Vilnius, Lietuva;

2004pagrindinis festivalio BITEF prizas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, Belgradas, Serbija;

2004„Lietuvos teatrų pavasario“ laureatas, spektaklis „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, Kaunas, Lietuva;

2004„Auksinis scenos kryžius“ geriausiam metų režisieriui už spektaklius „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“ bei „Šaltas vaikas“, Vilnius, Lietuva;

2003festivalio MESS kritikų prizas „Auksinė išlaisvinimo kaukė“, spektaklis „Oidipas karalius“, Sarajevas, Bosnija ir Hercegovina;

2003Normandijos festivalio „Teatras regione“ geriausio režisieriaus apdovanojimas, spektaklis „Ugnies veidą“, Normandija, Prancūzija;

2003Rokiškio festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ premija už geriausią spektaklį „Ugnies veidas“, Rokiškis, Lietuva;

2002pagrindinis valstybinis kultūros apdovanojimas Lietuvos nacionalinė meno ir kultūros premija, Vilnius, Lietuva;

2002Montblanc’o prizas „Young Directors Project Award“tarptautiniame Zalcburgo festivalyje, spektaklis „Oidipas karalius“, Zalcburgas, Austrija;

2001festivalio MESS prizai geriausiam jaunam režisieriui, publikos prizas) bei kritikų apdovanojomas, spektaklis „Meistras ir Margarita“, Sarajevas, Bosnija ir Hercegovina;

2000Kristoforo statulėlė geriausiam režisieriui, spektakliai „Shopping and fucking“ ir „Vasarvidžio nakties sapnas“, Vilnius, Lietuva;

1998Torunės teatro festivalio „Kontakt“ apdovanojimas geriausiam jaunam režisieriui, spektaklis „Senė 2“, Torunė, Lenkija;

1995Kristoforo statulėlė geriausiam jaunam menininkui už spektaklių trilogiją „Ten būti čia“, „Senė“, „Labas Sonia Nauji metai“, Vilnius, Lietuva;

1995„The Bank of Scotland Herald Angels“ prizas Edinburgo teatro festivalyje, spektaklis „Labas Sonia Nauji metai“, Edinburgas, Škotija;

1994Lietuvos teatro sąjungos prizas spektakliui „Labas Sonia Nauji metai“, Vilnius, Lietuva;

1993specialus žurnalo „Peterburgskij teatralnij žurnal“ prizas, Sankt Peterburgas, Rusija;

1993festivalio „Chersoneso žaidimai“ specialus prizas, spektaklis „Ten būti čia“, Sevastopolis, Ukraina;

1993Sankt Peterburgo teatro festivalio geriausio režisieriaus prizas, spektakliai „Ten būti čia“ ir „Senė“, Sankt Peterburgas, Rusija;

1991Torunės teatro festivalio specialus prizas, spektaklis „Ten būti čia“, Torunė, Lenkija;

1990pagrindinis Edinburgo teatro festivalio prizas „Fringe First“, spektaklis „Ten būti čia“, Edinburgas, Škotija;

Festivaliai, gastrolės:

2019 m.:

Helsinkis, Suomija, ESPOO menų centras, „Žuvėdra“, sausio 23-24 d.

Paryžius, Prancūzija, Theatre Studio teatras, „Pamišėlis“, sausio 31 d. – vasario 2 d.

Lježas, Belgija, Lježo festivalis, „Vestuvės“, vasario 10-11 d.

Briuselis, Belgija, Briuselio nacionalinis teatras, „Vestuvės“, vasario 13-15 d.

Meiningenas, Vokietija, Die Festwoche festivalis, „Žuvėdra“, balandžio 11-12 d.

Toga, Japonija, Teatro olimpiada, „Apvalytieji“, rugsėjo 20-21 d.

Balstogė, Lenkija, festivalis „Direction East“, „Vestuvės“, spalio 5 d.

Varšuva, Lenkija, TR Warszawa teatras, „Trans Trans Trance“, spalio 8 d.

Liublinas, Lenkija, „Konfrontacje Teatralne“ festivalis, „Trans Trans Trance“, spalio 10 d.

Belfortas, Prancūzija, „Le Granit“ nacionalinis teatras, „Vestuvės“, lapkričio 26-27 d.

Žirona, Ispanija, Temporada Alta festivalis, „Žmogus iš Podolsko“, lapkričio 30 d.

2018 m.:

„Žuvėdros“ turas po Kiniją: Pekinas, Šanchajus, Guangdžou, Siamenas, kovo 11-31 d.

Roma, Italija, Lietuvos dienos Romoje, „Dugne“, „Trans Trans Trance“, gegužės 14-15 d.

Milanas, Italija, Spazio Teatro NO’HMA Teresa Pomodoro, „Trans Trans Trance“, gegužės 16-17 d.

Berlynas, Vokietija, Deutsche theatre, „Trans Trans Trance“, birželio 1-2 d.

Ivano Frankivskas, Ukraina, Porto Franko festivalis, „Žuvėdra“, birželio 17 d.

Sianas, Kinija, Siano dramos festivalis, „Hamletas“, rugpjūčio 25-26 d.

Minskas, Baltarusija, TEART festivalis, „Vestuvės“, rugsėjo 26-27 d.

Sankt Peterburgas, Rusija, Baltic House festivalis, „Pamišėlis“, spalio 9-10 d.

Seulas, Pietų Korėja, Seulo scenos menų festivalis, „Žuvėdra“, spalio 18-20 d.

Londonas, Didžioji Britanija, RICHMIX galerija, „Trans Trans Trance“, spalio 26 d.

Žirona, Ispanija, Temporada Alta festivalis, „Vestuvės“, lapkričio 1 d.

Pontedera, Italija, ERA festivalis, „Žuvėdra“, lapkričio 2-3 d.

Turnė, Belgija, NEXT festivalis, „Vestuvės“, lapkričio 27-28 d.

2017 m.:

Taipėjus, Taivanas, tarptautinis Taivano scenos menų festivalis, „Hamletas“, kovo 31-balandžio 2 d.

Paryžius, Prancūzija, Theatre 71 Malakoff, „Žuvėdra“, balandžio 21-27 d.

Rijeka, Kroatija, tarptautinis mažosios scenos festivalis, „Žuvėdra“, gegužės 9 d.

Sankt Peterburgas, Rusija, tarptautinis festivalis „Raduga“, „Vestuvės“, birželio 3 d.

Madridas, Ispanija, festivalis „Nuo rudens iki pavasario“, „Hamletas“, birželio 8-11 d.

Gdanskas, Lenkija, Lietuvos savaitė Gdansko Shakespeare’o teatre, „Žuvėdra“, spalio 10 d.

Wuzhenas, Kinija, tarptautinis Wuzheno festivalis, „Žuvėdra“, spalio 19-21 d.

Žirona, Ispanija, „Temporada Alta“ festivalis, „Pamišėlis“, gruodžio 8-9 d.

2016 m.:

Briuselis, Belgija, menų centras BOZAR, “Žuvėdra”, vasario 26-27.

“Hamleto” turas po Kiniją, Pekinas-Šanchajus-Guangčžou, vasario 29-kovo 21 d. (15 spektaklių).

Viena, Austrija, festivalis „Wiener Festwochen“, „Dugne“, gegužės 23-26 d.

Atėnai, Graikija, Atėnų ir Epidauro festivalis, „Hamletas“, birželio 25-26 d.

Ribadavija, Ispanija, MIT Ribadavia festivalis, „Žuvėdra“, liepos 23 d.

Venecija, Italija, Venecijos bienalė, „Žuvėdra“, rugpjūčio 2 d.

Kijevas, Ukraina, GOGOLFEST, „Dugne“, „Paskutinė Krepo juosta“, rugsėjo 15-16 d.

Lvovas, Ukraina, Zolotoj Lev festivalis, „Dugne“, rugsėjo 18 d.

Sarajevas, Bosnija ir Hercegovina, MESS festivalis, „Žuvėdra“, spalio 4 d.

Minskas, Baltarusija, TEART festivalis, „Paskutinė Krepo juosta“, spalio 11 d.

Modena, Italija, VIE festivalis, „Paskutinė Krepo juosta“, spalio 22-23 d.

Žirona, Ispanija, Temporada Alta festivalis, „Apvalytieji“, lapkričio 12 d.

2015 m.:

Liežas, Belgija, “Festival de Liege” festivalis, “Dugne”, vasario 11-12 d.

Sfantu George, Rumunija, REFLEX festivalis, “Miranda”, kovo 31 d.

Venecija, Italija, Venecijos bienalė, “Hamletas”, rugpjūčio 2 d.

Tbilisis, Gruzija, Tarptautinis Tbilisio teatro festivalis, “Dugne”, rugsėjo 30 d.

Jerevanas, Armėnija, High Festi festivalis, “Dugne”, spalio 2 d.

Timisoara, Rumunija, Eurothalia festivalis, “Žuvėdra”, spalio 9-10 d.

Madridas, Ispanija, festivalis “Una mirada al mundo”, “Žuvėdra”, spalio 16-18 d.

Žirona, Ispanija, festivalis “Temporada Alta”, “Paskutinė Krepo juosta”, spalio 23-24 d.

Kanas, Prancūzija, festivalis “Les Boreales”, “Žuvėdra”, lapkričio 25-27 d.

Voronežas, Rusija, Voronežo kamerinis teatras, “Dugne”, gruodžio 12-13 d.

2014 m.:

San Paulas, Brazilija, „Sao Paulo“ tarptautinis teatro festivalis, „Hamletas“, kovo 14-16 d.

Bukareštas, Rumunija, Shakespeare`o festivalis, „Miranda“, balandžio 27-28 d.

Krajova, Rumunija, Shakespeare`o festivalis, „Miranda“, balandžio 30 d.

Rijeka, Kroatija, Mažosios scenos festivalis, „Paskutinė Krepo juosta“, gegužės 3 d.

Torunė, Lenkija, KONTAKT festivalis, „Žuvėdra“, gegužės 27-28 d.

Jaroslavlis, Rusija, Volkovo festivalis, „Žuvėdra“, rugsėjo 19 d.

Tbilisis, Gruzija, Tarptautinis Tbilisio teatro festivalis, „Paskutinė Krepo juosta“, rugsėjo 28 d.

Sankt Peterburgas, Rusija, „Baltic House“ festivalis, „Žuvėdra“, spalio 6-7 d.

Sankt Peterburgas, Rusija, „Baltic House“ festivalis, „Paskutinė Krepo juosta“, spalio 7-8 d.

Minskas, Baltarusija, TEART festivalis, „Žuvėdra“, spalio 18-19 d.

Tel Avivas, Izraelis, Shakespeare`o festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, lapkričio 6-7 d.

Pekinas, Kinija, 6-toji teatro olimpiada, „Hamletas“, lapkričio 14-15 d.

Lilis, Prancūzija, NEXT festivalis, „Dugne“, lapkričio 21-23 d.

Maskva, Rusija, NET festivalis, „Paskutinė Krepo juosta“, lapkričio 26-27 d.

Žirona, Ispanija, „Temporada Alta“ festivalis, „Žuvėdra“, lapkričio 5 d.

2013 m.:

Italija, Pontedera, festivalis „Era“, „Dugne“, vasario 16 d.

Kroatija, Rijeka, Tarptautinis mažosios scenos festivalis, „Miranda“, gegužės 9 d.

Italija, Luka, Teatro del Giglio, „Miranda“, gegužės 12 d.

Oslas, Norvegija, Oslo nacionalinis teatras, “Miranda”, birželio 14-15 d.

Jerevanas, Armėnija, „High Fest“ festivalis, „Miranda“, spalio 10 d.

Sankt Peterburgas, Rusija, „Baltic House“ festivalis, „Dugne“, spalio 13 d.

Nižnij Novgorodas, Rusija, 6-tasis Gorkio vardo festivalis, „Dugne“, spalio 16 d.

Mariboras, Slovėnija, „Maribor“ teatro festivalis, „Miranda“, spalio 25 d.

Žirona, Ispanija, „Temporada Alta“ festivalis, „Dugne“, lapkričio 9 d.

Briuselis, Belgija, BOZAR menų centras, „Hamletas“, lapkričio 15-16 d.

Kanas, Prancūzija, „Les Boreales“ festivalis, „Miranda“, „Dugne“, lapkričio 25-28 d.

Kijevas, Ukraina, meno galerija M17, „Paskutinė Krepo juosta“, gruodžio 1 d.

Berlynas, Vokietija, NORDWIND festivalis, „Dugne“, gruodžio 7-8 d.

2012 m.:

Lenkija, Poznanė, „Miranda“, vasario 19 d.

Rumunija, Sfantu Gheorghe, tarptautinis teatrų susitikimas REFLEX, „Hamletas“, „Dugne“, kovo 27-28 d.

Rumunija, Krajova, Šekspyro festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, balandžio 26 d.

Rumunija, Karakalas, „Meistras ir Margarita“, balandžio 29 d.

Rumunija, Bukareštas, Šekspyro festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, gegužės 1 d.

Vokietija, Drezdenas, Europos menų centras, „Dugne“, gegužės 5-6 d.

Kroatija, Rijeka, Mažosios scenos festivalis, „Dugne“, gegužės 9 d.

Lenkija, Torūnė, Kontakt festivalis, „Dugne“, gegužės 25 d.

Švedija, Stokholmas, Bergmano festivalis, „Miranda“, „Dugne“, gegužės 30 – birželio 2 d.

Rusija, Voronežas, Platonovo festivalis, „Miranda“, birželio 12 d.

Rusija, Krasnojarskas, Achinskas, Železnogorskas, „Vasarvidžio nakties sapnas“, birželio 19-25 d.

Vokietija, Neusas, Šekspyro festivalis, „Miranda“, liepos 2 d.

Rusija, Jaroslavlis, tarptautinis Volkovo vardo teatrų festivalis, „Dugne“, „Miranda“, rugsėjo 20-21 d.

Baltarusija, Minskas, TEART festivalis, „Dugne“, „Miranda“, spalio 8-9 d.

Rusija, Permė, tarptautinis teatro erdvės festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, spalio 14 d.

Rusija, Sankt Peterburgas, Baltiskij Dom festivalis, „Miranda“, spalio 20 d.

Ispanija, Žirona, Temporada Alta festivalis, „Hamletas“, spalio 27.

Vokietija, Leipcigas, Euro-Scene festivalis, „Miranda“, lapkričio 8 d.

Lenkija, Katovicai, Ars Cameralis festivalis, „Dugne“, „Miranda“, lapkričio 22-23 d.

2011 m.:

Rusija, Lipeckas, Tambovas, Riazanė, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, birželio 7, 10, 13 d.

Estija, Talinas, „Talinas – Europos kultūros sostinė 2011″, „Dugne“, birželio 20, 21 d.

Vengrija, Diula, Šekspyro festivalis, „Miranda“, liepos 17 d.

Lenkija, Gdanskas, Šekspyro festivalis, „Miranda“, rugpjūčio 3 d.

Suomija, Helsinkis, STAGE festivalis, „Dugne“, rugpjūčio 22, 23, 24 d.

Italija, Lečė, „Theatre Koreja“, „Ugnies veidas“, rugsėjo 3, 4 d.

Latvija, Ryga, festivalis „Homo Novus“, „Dugne“, rugsėjo 8 d.

Slovakija, Nitros festivalis, „Dugne“, rugsėjo 24 d.

Makedonija, Skopje, MOT festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugsėjo 27 d.

Baltarusija, Minskas, festivalis „Panarama“, „Hamletas“, spalio 11 d.

Rusija, Maskva, festivalis NET, „Dugne“, spalio 18, 19 d.

Jungtinė karalystė, Belfasto festivalis, „Hamletas“, spalio 26-29 d.

Ispanija, Žirona, festivalis „Temporada Alta“, „Miranda“,

Prancūzija, Kanas, „Boreales“ festivalis, „Hamletas“, lapkričio 14, 15 d.

Italija, Pontedera, ERA festivalis, „Hamletas“, lapkričio 19 d.

2010 m.:

Slovėnija, Liublijana, festivalis „Cankarjev dom“, „Hamletas“, sausio 20 d.

Rumunija, Krajova, VII tarptautinis W.Shakespeare’o festivalis, „Hamletas“, balandžio 23 d.

Islandija, Reikjaviko festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, balandžio 23 d.

Jeruzalė, Izraelio festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“, gegužės 30, 31 d.

Ispanija, Mataro, W.Shakespeare’o festivalis, „Hamletas“, liepos 14 d.

Lenkija, Gdanskas, W.Shakespeare’o festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“ (rugpjūčio 6 d.), „Hamletas“ (rugpjūčio 8 d.)

Makedonija, Skopjė, MOT festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“, rugsėjo 21 d.

Rusija, Omskas, fetsivalis „Akademia“, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugsėjo 25 d.

Gruzija, tarptautinis Tbilisio teatro festivalis, „Hamletas“ spalio 3 d.

Korėja, Seulo scenos menų festivalis. „Dėdė Vania, lapkričio 1, 2 d.

Prancūzija, Kanas, Boreales festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, lapkričio 16, 17 d.

Prancūzija, Evrė-Luvrė, festivalis „Automne en Normandie“, „Dėdė Vania“, lapkričio 19, 20 d.

Rusija, Maskva, NET festivalis, „Dėdė Vania“, lapkričio 26, 27 d.

2009 m.:

Italija, Teatro di Roma, „Hamletas“, sausio 21, 22 d.

Kroatija, Rijeka, festivalis „Small stages“, „Hamletas“, gegužės 7 d.

Lenkija, Torūnė, festivalis „Kontakt“, „Dėdė Vania“, kovo 29 d.

Bulgarija, festivalis „Varna Summer“, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, birželio 6 d.

Bulgarija, Sofija, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, birželio 9 d.

Vengrija, „Gyula Shakespeare Festival“, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, liepos 11 d.

Gruzija, Tbilisis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugsėjo 27 d.

Rusija, Sankt Peterburgas, festivalis „Baltijskij dom“, „Hamletas“, spalio 3 d.

Lenkija, Wroclavas, festivalis „Dialog“, „Hamletas“, spalio 11, 12 d.

Lenkija, IV Lodzės teatrų susitikimas, „Uždaras vakaras“, spalio 14 d.

Baltarusija, Minskas, festivalis „Panorama“, „Vasarvidžio nakties sapnas“, spalio 22 d.

Vengrija, Budapeštas, Barka teatro festivalis, „Hamletas“, lapkričio 3 d.

Vokietija, Leipcigas, Euro-scene, „Hamletas“, lapkričio 7 d.

Rusija, Maskva, NET festivalis, „Hamletas“, lapkričio 14 d.

Lenkija, Katovicai, festivalis „Ars Cameralis“, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“

Italija, Pontedera, ERA festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“, lapkričio 21 d.

Gastrolės po Prancūziją, „Hamletas“, lapkričio 24 d. – gruodžio 18 d. (12 spektaklių):

l’Hippodrome de Douai – salle L’Hippodrome, lapkričio 24, 25 d.

La rose des vents – scène nationale Lille Métropole, Villeneuve d’Ascq, lapkričio 27, 28 d.

Bateau Feu – scène nationale de Dunkerque, gruodžio 1, 2 d.

Théâtre de Brétigny, Brétigny sur Orge, gruodžio 5 d.

Théâtre de Cahors – Dionysos, Cahors, gruodžio 8 d.

Parvis – scène nationale de Tarbes, Tarbes, gruodžio 11 d.

L’Apostrophe – salle Théâtre des Louvrais, Cergy-Pontoise, gruodžio 15 d.

Théâtre du Maillon – salle Le Maillon Wacken, Strasbūras, gruodžio 17, 18 d.

2008 m.:

Graikija, Tseloniki, Premio Europa, “Hamletas” (eskizas), balandžio 13 d.

Rumunija, BabelFest, Targoviste, „Ugnies veidas“, birželio 13 d.

Čekija, Theatre European Regions, Hradec Kralove, „Vasarvidžio nakties sapnas“, birželio 25 d.

Danija, Hamlet Sommer, Helsingor, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugpjūčio 5-7d.

Norvegija, Stavangeris, Stavanger 2008, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“(rugsėjo 2, 3, 4 d.) „Hamletas“ (rugsėjo 9, 10, 11, 13 d.), „Vasarvidžio nakties sapnas“ (rugsėjo 16, 17 d.)

Australija, Melburno festivalis, Melburno menų centras, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, spalio 22-25 d.

Kinija, Beijing, Nacionalinis Pekino teatras, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, lapkričio 1-2 d.

Gruzija, Tbilisis, Kote Mardžianišvilio dramos teatras, „Vasarvidžio nakties sapnas“, lapkričio 13 d.

Lenkija, Katovicai, Ars Cameralis Silesiae Superioris, „Vasarvidžio nakties sapnas“, lapkričio 28 d.

2007 m.:

Rumunija, ARCUB, Bukareštas, „Kelias į Damaską“, balandžio 26, 27 d.

Vokietija, International Figurentheatern Festival, Erlangenas, „Grimo opera“, „Oidipas karalius“, gegužės 17 d.

Rusija, Lietuvos dienos, Kaliningradas, „Meistras ir Margarita“, gegužės 20 d.

Japonija, Shizuoka Spring Arts Festival, „Vasarvidžio nakties spanas“, birželio 2 d.

Singapūras, meno festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, birželio 5, 6 d.

Portugalija, Festival del Almada, Lisabona, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, liepos 16, 17d.

Švedija, Stokholmo kultūros festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugpjūčio 14, 15 d.

Kosovas, Kosova InFest, Priština, „Ugnies veidas, spalio 5 d.

Baltarusija, PANORAMA festivalis, „Meistras ir Margarita“, spalio 27 d.

Vengrija, Barka theatre, Budapeštas, „Vasarvidžio nakties sapnas“, lapkričio 2 d.

Šveicarija, Semaines Internationales de la Marionnette, Nešatelis, „Grimo opera“, lapkričio 2 d.

Prancūzija, „Vaidinant auką“ turas, lapkričio 9 – gruodžio 1 d. (12 spektaklių)

Theatre de la Commune, Aubervilliers, lapkričio 9, 10, 11, 13, 14 d.

L’HIPPODROME, Douai, lapkričio 16 d.

LA COMEDIE DE REIMS, Reimsas, lapkričio 21, 22 d.

L’APOSTROPHE, Scène nationale, Cergy Pontoise, lapkričio 27, 28 d.

THEATRE DE SAINT-QUENTIN-EN-YVELINES, scène national, Saint Quentin en Yvelines, lapkričio 30 d., gruodžio 1 d.

2006 m.:

Italija, Premio Europa, Turino teatras „La Casa del Teatro Ragazzi e Giovani“, „Meistras ir Margarita“, kovo 9 d.; „Vaidinant auką“, kovo 11 d.

Prancūzija, Paryžiaus „Theatre de la Commune“, Aubervilliers, „Meistras ir Margarita“, kovo 16-19 d.

Rumunija, Krajovos Šekspyro festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“, balandžio 29 d.

Rumunija, Šekspyro festivalis, Buchareštas, „Odeon“ teatras, „Vasarvidžio nakties sapnas“, gegužės 2, 3 d.

Graikija, Europos kultūros sostinė Patras, ‘Menų fabrikas’, „Oidipas Karalius“, gegužės 26, 27 d.

Lenkija, festivalis „Kontakt“, Torūnė, „Vaidinant auką“, birželio 1 d.

Kroatija, Rudens festivalis, Zagrebas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugsėjo 18, 19 d.

Ispanija, Rudens festivalis, Madridas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, spalio 12-15 d.

Bosnija ir Hercegovina, MESS festivalis, Sarajevas, „Grimo opera“, spalio 20 d.

Vokietija, Euro Scene, Leipcigas, „Grimo opera“, lapkričio 10, 11 d.

Rusija, Programa „Langas į Lietuvą“, N.Novgorodas, „Vaidinant auką“, lapkričo 18 d. ir „Meistras ir Margarita“, lapkričio 20 d.

D.Britanija, Centrinės ir Rytų Europos menų mugė, Londonas, „Grimo opera“, lapkričio 22 d

2005 m.:

Prancūzija, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“ turas, sausio 27 d.- kovo 12 d. (7 spektakliai):

Theatre du Granit, scene nationale de Belfort, kovo 1, 2 d.

Theatre des Salins, scene nationale de Martigues, kovo 4, 5 d.

L’Espal – Centre Culturel, scene conventionnee du Mans, kovo 8 d.

Le Fanal, scène nationale de Saint-Nazaire, kovo 10-11 d.

Vokietija, festivalis ‘Figurentheatern’, Erlangenas, „Vasarvidžio nakties sapnas“, balandžio 28 d.

Pietų Koreja, LG Arts Center, Seulas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, gegužės 5-7 d.

Vengrija, Gyula Šekspyro festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“, liepos 16 d.

Ispanija, Santa Susanna Šekspyro festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugpjūčio 5 d.

Suomija, Tamperės festivalis, „Malyš“, rugpjūčio 9, 10 d.

Rusija, festivalis NET, Maskva, „Miestas“, rugsėjo 22 d.

Italija, 14-asis UTE festivalis, Roma, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugsėjo 25, 26 d.

Italija, Stabille Theatre, Turinas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugsėjo 29, 30 d.

Rusija, festivalis „Baltijos sezonai“, Kaliningradas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, spalio 8, 9 d.

Airija, Dublino festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, spalio 14, 15 d.

Šiaurės Airija, Belfasto festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, spalio 20-22 d.

Rusija, festivalis „Baltiskij dom“, Maskva, „Oidipas karalius“, gruodžio 6 d.

2004 m.:

Prancūzija, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“ turas, kovo 8 d. – balandžio 16 d. (20 spektaklių):

Villeneuve d’Ascq, La Rose des Vents Scène Nationale, kovo 11-14 d.

Paryžius, Malakoff, Theatre 71, kovo 17, 18 d.

Bretanė, Espace Jules Verne, kovo 20, 21 d.

Šerbūras, Le Trident Scene Nationale, kovo 23, 24 d.

Valence, Comédie de Valence, kovo 26, 27 d.

Strasbūras, Le Maillon, balandžio 1-3 d.

Aubervilliers, Theatre de la Commune, balandžio 7, 8 d.

Amjenas, Comedie de Picardie, balandžio 13-15 d.

Venesuela, Karakaso festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“, balandžio 2-5 d.

Vokietija, International Maifestspiele, Vysbadenas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, gegužės 11 d.

Vokietija, Miuncheno bienalė, „Cantio“, gegužės 18-21 d. (pasaulinė premjera)

Lenkija, festivalis „Kontakt“, Torunė, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, gegužės 23 d.

JAV, festivalis „Arts & Ideas“, Niuheivenas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, gegužės 11-15 d.

Lenkija, Gdansko VIII Šekspyro festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugpjūčio 8 d.

Serbija, festivalis BITEF, Belgradas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, rugsėjo 19 d.

Rusija, festivalis „Baltijskij Dom“, Sankt Peterburgas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, spalio 10 d.

Bosnija ir Hercegovina, festivalis MESS, Sarajevas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, spalio 17 d.

Baltarusija, festivalis „Panorama“, Minskas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, spalio 23 d.

Švedija, „Elverket“ scena, Stockholmas, „Malyš“, lapkričio 2, 3 d.

Nyderlandai, festivalis „Paradise Regained?“, „Oidipas karalius“, Roterdamas (lapkričio 9 d.), Amsterdamas (lapkričio 12 d.), Utrechtas (lapkričio 14 d.)

Belgija, teatras „De Singel“, Antverpenas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, lapkričio 19, 20 d.

Nyderlandai, Mastrichto teatras, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, lapkričio 22 d.

Rusija, festivalis NET, Maskva, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, gruodžio 4, 5 d.

2003 m.:

Prancūzija, „Ugnies veido” turas, kovo 3 – balandžio 21 d. (20 spektaklių):

Reims (Comédie de Reims),Villeneuve d’Ascq (La Rose des Vents Scene Nationale), Dieppe (Scene Nationale), Villejuif (Théatre Romain Rolland), Toulouse (Théatre National de Toulouse), Tarbes (Le Parvis), Forbach (Le Carreau), Strasbourg (Le Maillon), Chambéry (Espace Malraux), Valence (Comédie de Valente), Caen (Comédie de Caen), Cherbourg (Le Trident de Cherbourg-Octeville);

Vengrija, Contemporary Drama Festival, Budapeštas, „Malyš“, balandžio 27, 28 d.

Anglija, Braitono festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“, gegužės 14-17 d.

Anglija, festivalis LIFT, Londonas, „Vasarvidžio nakties sapnas“, gegužės 20-24 d.

Lenkija, festivalis ‘Kontakt’, Torūnė, „Malyš“, gegužės 26 d.

Lenkija, Mažasis teatras, Varšuva, „Malyš“, gegužės 28 d.

Vokietija, Hebbel Theater, Berlynas, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, birželio 13-15 d. (pasaulinė premjera)

Prancūzija, Avinjono festivalis, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, liepos 9-15 d. (festivalis atšauktas dėl streiko)

Nyderlandai, Rotterdamse Schouwburg, Roterdamas, „Ugnies veidas“, rugsėjo 12, 13 d.

Lenkija, Konfrontacje Teatralne Festival, Liublinas, „Oidipas karalius“, spalio 4 d.

Bosnija ir Hercegovina, MESS Festival, Zenica, „Oidipas karalius“, spalio 25 d.

Prancūzija, festivalis „Les Boreales“, Kanas (Caen), „Vienatvė dviem“ (pasaulinė premjera)

Prancūzija, Nanto teatras „CRD/Le Lieu Unique“, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, gruodžio 12-14 d.

2002 m.:

Šveicarija, Ženevos teatras „Comedie De Geneve“, „Ugnies veidas“, sausio 8-12 d.

Prancūzija, „Vasarvidžio nakties turas“, sausio 12 d. – kovo 28 d. (30 spektaklių)

Pietų Korėja, Seulo scenos menų festivalis, „Ugnies veidas“, gegužės 23-26 d.

Rusija, New Drama Festival, Maskva, „Malyš“, birželio 3 d.

Vokietija, teatro festival.“Test East“, Freiburgas, „Vasarvidžio sapnas“, birželio 9, 10 d.

Vokietija, Duisburgas, teatro festival. „Theater der Welt“, „Oidipas karalius“, birželio 26-28 d.

Prancūzija, Grenoblio Europos teatro festivalis, „Geismas“, liepos 2 d.

Suomija, Tamperės teatro festivalis, „Meistras ir Margarita“, rugpjūčio 6, 7 d.

Austrija, Zalcburgo festivalis, „Oidipas karalius“, rugpjūčio 12, 13 d.

Šveicarija, Ciuricho teatro festivalis, „Oidipas karalius“, rugpjūčio 30, 31 d., rugsėjo 1 d.

Vokietija, Frankfurto knygų mugė, Miunchenas – „Oidipas karalius“ (spalio 7, 8 d.),

Frankfurte prie Maino – „Ugnies veidas“ (spalio 11, 12 d.)

2001 m.:

Prancūzija, Nancy festivalis „Passages“, „Ugnies veidas“, „Vasarvidžio nakties sapnas“ (gegužės 3-9 d.);

Lenkija, Spotkowanie Festival, Glivicė, „Vasarvidžio nakties sapnas“, gegužės 18 d.

Suomija, Europos moterų teatro festivalis, Tornio, „Šarlotės“, birželis 7 d.

Prancūzija, Avinjono festivalis, „Ugnies veidas“, liepos 14-18 d.

Argentina, Buenos Aires festivalis, „Ugnies veidas“, rugsėjo 27-29 d.

Rusija, festivalis „Baltijskij dom“, Sankt Peterburgas, „Meistras ir Margarita“, spalio 5 d.

Lenkija, festivalis „Dialog“, Vroclavas, „Meistras ir Margarita“, spalio 12-13 d.

Bosnija ir Hercegovina, MESS Festival, Sarajevas, „Meistras ir Margarita“, spalio 18 d.

Vokietija, Pinos Baush festivalis, Remšaidas, „Vasarvidžio nakties sapnas“, spalio 26 d.

Šiaurės Airija, Belfasto festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“, lapkričio 5, 6 d.

Vokietija, „Euro-scene“, Leipcigas, „Vasarvidžio nakties sapnas“, lapkričio 8 d.

Rusija, festivalis NET, Maskva, „Ugnies veidas“, lapkričio 12, 13 d.

Vokietija, Teo Otto teatras, Remšaidas, „Meistras ir Margarita“, lapkričio 17 d.

Vokietija, Hebbel teatras, Berlynas, „Meistras ir Margarita“ (lapkričio 20, 21 d.); „Vasarvidžio sapnas“ (lapkričio 23, 24 d.)

Vokietija, Berlynas, teatras Schaubuehne am Lehniner Platz, „Ugnies veidas“, gruodžio 12 d.

Švedija, Stadsteater, Stockholmas, „Meistras ir Margarita“, gruodžio 15, 16 d.

2000 m.:

Suomija, Helsinkio festivalis ‘Baltic circle’, „Senė 2″;

Belgija, Antverpenas, „Roberto Zucco“;

Latvija, Ryga, „Ugnies veidas“;

Lenkija, Torunės teatro festialis. ‘Kontakt’, „Vasarvidžio nakties sapnas“;

Estija, Rakvere, „Ugnies veidas“;

Vengrija, Budapeštas, „Jelizaveta Bam“;

EU, tarptautinis teatro projektas „Hotel Europa“: Viena, Bona, Avinjonas, Stokholmas, Bolonija, „Vienos nakties susitikimas“;

Prancūzija, Avinjono teatro festivalis, „Meistras ir Margarita“;

Vokietija, Frankfurtas prie Oderio, „Ugnies veidas“;

Slovakija, Nitra, „Vasarvidžio nakties sapnas“;

Latvija, Ryga, „Vasarvidžio nakties sapnas“;

Rusija, Sankt Peterburgas, festivalis ‘Baltijskij Dom’, „Vasarvidžio nakties sapnas“;

Lenkija, Liublino festivalis ‘Teatrinė konfrontacija’, „Shopping and Fucking“, „Ugnies veidas“;

Lenkija, Varšuva, „Ugnies veidas“;

1999 m.:

Prancūzija, Dižono festivalis, „Roberto Zucco“;

Suomija, Helsinkio festivalis, „Vasarvidžio nakties sapnas“;

Latvija, Rygos teatro festivalis ‘Homo Novus’, „Shopping and Fucking“;

Švedija, Stokholmas, „Ten būti čia“;

Vokietija, Oldenburgas, „Senė 2″;

Italija, Venecijos bienalė, „Roberto Zucco“;

1998 m.:

Lenkija, Torūnės teatro festivalis, „Senė 2″;
Švedija, Stokholmas, „Senė 2″;

1997 m.:

Vokietija, Leipcigo knygų mugė, „Senė 2″;

Prancūzija, Nansi teatro festivalis ‘Passages’, „Ten būti čia“, „Senė 2″;

Prancūzija, Avinjono teatro festivalis. „Ten būti čia“, „Senė 2″;

Latvija, Rygos teatro festivalis ‘Homo Novus’, „P.S. byla O.K.“;

Vokietija, Leipcigo teatro festivalis ‘Euro-scene’, „Senė 2″;

1996 m.:

Italija, Bolonijos teatro festivalis, „Senė 2″;

Estija, Rakverės teatro festivalis, „Senė 2″;

Lenkija, Gdansko teatro festivalis, „Senė 2″;

Anglija, Londonas, „Senė 2″;

1995 m.:

Australija, Perto festivalis, „Ten būti čia“;

Lietuva, Vilnius, festivalis LIFE, „Senė 2″;

Škotija, Dandis, Edinburgo teatro festivalis (R.Demarco programa), „Labas Sonia Nauji metai“;

1994 m.:

Estija, Piarnu teatro festiv. ‘Baltoscandal’, „Labas Sonia Nauji metai“;

Latvija, Ryga, „Jelizaveta Bam“;

Estija, Talinas, „Jelizaveta Bam“;

1993 m.:

Lietuva, Vilnius, teatro festivalis LIFE, „Ten būti čia“, „Senė“;

Rusija, Sankt Peterburgas, teatro festivalis ‘Baltijskij Dom’93′, „Ten būti čia“, „Senė“;

Ukraina, Sevastopolis, teatro festivalis ‘Chersoneso žaidimai’, „Ten būti čia“;

Vokietija, Berlynas ir Dresdenas, teatro festivalis ‘Teatras po diktatūros’, „Senė“;

Danija, Kopenhaga, „Senė“;

1992 m.:

Estija, Tamperės teatro festiv., „Ten būti čia“;

Estija, Piarnu teatro festiv. ‘Baltoscandal’, „Senė“;

Austrija, Viena, „Ten būti čia“, „Senė“;

1991 m.:

Lenkija, Torunė, teatro festivalis KONTAKT, „Ten būti čia“;

Lenkija, Krokuvos teatro festivalis, „Ten būti čia“;

Anglija, Londonas, „Ten būti čia“;

1990 m.:

Estija, Piarnu, teatro festivalis „Baltoscandal“, „Ten būti čia“;

Škotija, Edinburgo teatro festivalis, „Ten būti čia“;

Rusija, Voronežo teatro festivalis, „Ten būti čia“;